O NAS

Kuśnierz „Blachorz”

Firma „BLACHORZ” jest kontynuacją zakładu kuśnierskiego założonego w 1962 roku przez Stanisława Pawlikowskiego. Obecnie prowadzona przez syna Piotra.

Nazwa „BLACHORZ” to przydomek rodowy Pawlikowskich z Nowego Targu. Od czasu założenia firmy pod względem technologicznym dokonały się ogromne zmiany. Skóry wyprawiane są wg. najnowszych technologii zgodnie z potrzebami produkcji. Dysponujemy dużą gamą kolorów.

Z wielką pasją podchodzimy do naszej pracy, którą opieramy na bardzo starych wzorach, zarówno podhala jak i innych regionów.

Jesteśmy producentem kożuchów naturalnych zarówno damskich jak i męskich. Nasze kożuchy cechują się wysoką jakością i naturalnymi materiałami. Jako producent możemy wykonać też kożuch na zamówienie lub dopasowany kożuch lotniczy pilotka.

Nasza Misja

Z wielką precyzją odtwarzamy stare kożuchy i serdaki z terenu całych Karpat. Tak jak przed wiekami szyjemy, zdobimy, haftujemy ręcznie nasze małe dzieła.

Ze względu na zmieniającą się modę, tworzymy również stylizacje oparte na światowych trendach oraz na folklorze. Każda z naszych stylizacji jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Większość prac jest tworzona na indywidualne zamówienia w oparciu o gust i upodobania klientów. 

Czas realizacji jest do indywidualnego uzgodnienia przy składaniu zamówienia. Posiadamy również wzory mniej pracochłonne w ciągłej sprzedaży. 

Wyróżnia nas precyzja, dokładność oraz niekończące się pomysły.

Referencje

W swojej wieloletniej pracy mieliśmy zaszczyt ubierać wiele znanych osób:

Nasza Firma ubierała aktorów do polskiego serialu komediowego "Niania"

Jarosław Kret zachwyca się naszymi przepięknymi futrami.

Paweł Golec - polski muzyk popowy i jazzowy.

Patrycja Markowska - znana i lubiana piosenkarka popowa.

Paweł Golec - członek Akademii Fonograficznej.

Szymon Majewski - polski prezenter telewizyjny i radiowy.

Renata Dancewicz - polska aktorka teatralna i filmowa

Zapraszamy do współpracy.

Nasze stoiska

Jesteśmy na Rynku w Krakowie, na targach Poznańskich

Zostań naszym klientem

 
Jeśli masz jakieś pytania – napisz do nas.
Zapytaj o dostępność, wymiary, kolor czy termin realizacji